BÅNDSAV, FMB SIRIUS Båndsav. Årg 1995.
SVEJSEAPPARAT, StanWerk MMA-250 med tilbehør.
2 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). 1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1995 A (hf/in). Total 3 bts.
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969) Figurgruppe af stentøj modelleret i form af dådyr med kid. Dekoreret med Sung glasur. Sign. monogram, 21449. Kgl. P. H. 33. L. 25. B. 16.
Ametyst- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med en oval facetslebet ametyst omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,80 ct. Farve: H. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 6 g. Str. 54. Certifikat fra Peter Kynde samt æske medfølger.
F. Hingelberg Skål af sterlingsølv, opsat på fodrand af bølgende tråd. Udført og stemplet hos Frantz Hingelberg, Aarhus. Vægt ca. 146 g. H. 6. Diam. 10. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
23 ruller glasfilt a 1x25 meter (ubrugt)
Timer: 10.798 Årgang: 2001 Kapacitet: 2700 Kg Løftehøjde: 3300 mm
BUDT 19200,- DKK
BUDT 175,- DKK
AFTRÆKKERSÆT, Work-It.
Parti div. værktøj m.v.