RØRSKÆRE VÆRKTØJ, diverse med støttestativ.
65 stk Glas krus med perlekant, H 11cm + 3 stk vaskebakker rumdelt for 25 glas, af god kvalitet
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med skibe i let sollys. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 26×40.
Axel Simonsen (f. Hillerød 1884, d. 1962) To bypartier fra Rom. Parti fra Piazza Navona og Udsigt over Tiberen. Sign. Axel Simonsen. Olie på papir monteret på træ. 24×32. (2). Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ege tæppefliser. 2 kasser af forskellige slags. ReForm artx.ang. ECT350 cement af 4,60 8 m2. ReForm Matrix ECT350 Beige grey af 4,147 m2. Total ca. 8,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
2 ubrugte hydr. Pumper GR2
Wrapper fra KUHN. Model: RW1810 Årgang 2019. Kan Wrappe 100 baller i timen ifølge KUHN’s hjemmeside. Hydraulikken er LS HYDRAULIK. Den ser ikke ud til at være meget brugt, sælger oplyser også at han ikke har brugt den meget. Hjul størrelse: 380/55-R17 IMP. Står opbevaret indenfor, og har kun været ude når den har været i brug. Computer medfølger. Wrap folie medfølger ikke. Transport mål: L: 450 cm B: 300 cm H: 330 cm
Står i 6740 Bramming. 2 stk. LED panel fra Unite. 28 W. Måler 59,5 x 59,5 cm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nye ringsavklinger 26 stk. Sav og dele til sav medfølge ABC HRE 400 - Dragon
“Flora Danica”. Rund skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 574. Royal Copenhagen. Diam. 20.
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.