PALLE med løftesurringer,8 tons.
Svets (äldre) Aga Norgas Typ SL-23/103 3fas 380/500 V Svetsström 155A 2 svetsmunstycken Fungerade sist den användes. Behöver en över syn.
Danmark. Gammel samling i springbind og incl. lidt bedre udgaver [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kabel til gearvælger skal skiftes, men ellers funktionel. Toro 3250-D
BUDT 6250,- DKK
Et sæt på 12 engelske kuvertkarafler af krystalglas med montering af sterlingsølv. Forskellige mestre. London og Birmingham. 20. årh.s begyndelse. H. 10. (12)
KWSM-18IR32HF
Italisk/etruskisk sortfigureret kantharos med høje båndhanke, dekoreret i sort med pantere og palmetter, hanke med laubærblade. 5. årh. f. Kr. H. 10,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet i 2016 fra Stockholms Auktionsverk.
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “PP 62”. Sæt på seks armstole af eg, med indlæg af wengé. Sæde med flettet papirgarn. Formgivet 1975. Udført hos PP Møbler. (6)
BUDT 16500,- DKK
5 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
6 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
2 nye føringer, 1 manuel og 1 til luft
Står i 6740 Bramming. 10 pakker støvsugerposer til Elektrolux E79. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS