PALLE med slibeværktøj, m.m.
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Bemærk dette lot består af 5 lamper. Ubrugte.
Står i 6230 Rødekro. Dør, som måler 205 x 82,8 cm. D: 4,1 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1875. 4 øre, 31.tryk. Pladning med 173 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Gennemgående flot kvalitet. Der medfølger ca. 160 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk. Knivsæt med 6 dele. Ubrugte
BUDT 3015000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo FL612 - Wirehejs med container - Vid Volvo FL612 - Wirehejs med container - Video!
BUDT 40000,- DKK
- Monteret med kardan bremse for lufttryk - fungerer. Volvo VHK-310 BM - BOLINDER-MUNKTELL
BUDT 51500,- DKK
Førerhus til Egholm Power flex. Komplet med lygter, spejle, visker m.m. Venstre siderude mangler. Rustfri, med advarselsblink.
NIVELLERINGSAPPARAT, Prexiso.
Plast Teressedør, ny, åbner ud venstre, str total 98 x 190,2. med dob. thermoglas, uden håndtag
ELHØVL, 11 cm arbejdsbredde, 1650 watt. Ubrugt
Nesbo kost med Weidemann beslag Brugt meget få tim Nesbo FH 1600 PBO Med Weidemann beslag