Lukker 03/12-2024 11:00:00
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trai ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trailer
BUDT 30000,- DKK
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
Står i 6740 Bramming. Væghængt magasinholder i plast. Fra Lomax. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ældre men fin tipvogn med høje sider. TIM 6.5 T tipvogn
30 pakker med 5 Feeder Rigs med Loop i hver pakke, i alt 150 rigs. Krog str. 8, og de leveres med et sæt boilie-stops. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Køkkenknivssæt udført i 110 lags Japansk Damaskus stål. Bunkakniv, nakirikniv og universalkniv. Kniv blad 14-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) To småpiger ved et bondehus en sommerdag. Sign. H. A. B. Olie på lærred. 26×30,5.
ESBØL. Meget pænt stjernestempel i BLÅ farve på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fejekost 2,0m - Mekanisk/Pto Incl. Pto aksel. Hydr. Sving. Nylon/stål børster. Fuldt Funktionsdygtig.
Omega Constellation Electroquartz af 18 kt. guld, ref. 196.005. Quartz-værk med datovisning, kaliber 1300. Integreret Omega-lænke af 18 kt. guld, ref. 396.802. Omkreds ca. 18 cm. Ø 37×42 mm. Uret vejer ca. 195 g. 1969–70. Omega-æske medfølger. I slutningen 1960'ernes Schweiz var en sammenslutning af 21 firmaer i færd med at udvikle et ultrapræcist quartz-urværk. Dette udmøntede sig i det nu mytiske quartzværk Beta 21. Alle firmaer havde hvert sit navn for dette værk - Omega kaldte deres for Calibre 1300. Den samlede produktion af Beta 21-værker er ca. 6000 stk. fordelt på alle de deltagende urproducenter. Man finder desuden Beta 21-værket i Patek Philippe's reference 3597 og i Rolex' ref. 5100.