Lukker 03/12-2024 11:00:00
Action/sportskamera BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
1910–1911. Planche med i alt 46 julemærker. Alle annulleret med violette JERNBANESTEMPLER (liniestempler og ovalstempler). Mange forskellige. Meget sjældent materiale [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ida Kvetny (f. Odense 1980) Uden titel, 2008. Sign. på bagsiden Ida Kvetny med datering. Mixed media på lærred. 150×200. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk. WiFi camera Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt
Reol for bar m. lys, glashylde, H: ca. 200 cm. B: ca. 182 cm
Dansk snedkermester Et par overpolstrede lænestole med runde ben af mahogni. Sider, sæde samt ryg betrukket med lyst lammeskind. Udført 1930–1940'erne, Danmark. (2)
Står i 6230 Rødekro. Kompressor - Model BY250KF. På hjul. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 325,- DKK
Palle handelsvare
MOTIONSURE, 2 stk. rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
- Radial All Traction 23" - 20.8 R 38 - 520/85R Claas Firestone 520/85R38 - Tvillinge hjul til Claas Finsnitter