SPÅNSTØVSUGER.
Funktionsdygtig. Dæk tætte og gode. Luftbremser. Presenning. Ladmål: 250x140x50-95cm Axle last: 850 / 2450kg Uden papirer.
E27. Ubrugt.
VAREBIL, FORD Transit Custom 2.2 TDCi (155 HK) 310 L2 Van. Model limited. Forhjulstræk Manuel, Høj / Lang Model. Med dobbelt skydedøre. 1st. Indreg: 23-03-2015. Synet: 24-02-2023. Km-tæller viser: 159138. Bemærk uden reg. attesten. Auktionshuset kan ikke hjælpe med at fremskaffe attesten.
BUDT 45500,- DKK
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Ubekendt maler, 19. årh. Buskroser og liljer. Sign. Alma Evers 1881. Olie på lærred. 83×70.
8 stk latex masker, ubrugte
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med ovalslebet diamant på ca. 2.22 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Farve: H-K. Klarhed: VS-SI2. B. 9 mm. Str. 50. GIA certifikat nr. 6272023109 medfølger til centerstenen.
Eva Stæhr-Nielsen (f. Frederiksberg 1911, d. 1976) Rund vase af stentøj dekoreret med turkisgrøn glasur. Udført og stemplet hos Saxbo, Denmark, 15, II. Udført 1950–1968. H. 19,8. Diam. 19.
Letvægts havekrukke - H: ca. 52 cm. Ø: ca. 30 cm. + figur - H: ca. 52 cm. (ubrugt)
Transportbånd med motor ca 40x480cm, ikke afprøvet.