Lysskilte, 2 små og et stort.
Selges på vegne av kunde. Brukt på Walker sitteklipper.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Dezent fælge / SAVA dæk str. 225/50 R 17.
Værkstedsbord med spildbakke, på hjul, 1220x800x1060 mm, usamlet i kasse
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 15 “Spyd i hovedet” og pos 54–55 parstykke med diverse små streger. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUSKRYDDER/GRÆSTRIMMER inkl. 2 stk. 24 Volt/3 Ah batterier og lader. Med teleskopskaft, savklinge samt metal og plast trimmerblade. Ubrugt
2 stk. Multimeter. Ubrugt
Mørtelblander/røreværk, variabel hastighed inkl. rørestav. Ubrugt
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
Rokoko dragkiste af guldstafferet nøddetræ, front med fire skuffer, beslag og håndtag af bronze, cabriole ben. 18. årh. H. 122. B. 123. D. 70.
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 2020 A (hf/in).
BUDT 67500,- DKK