RULLEBORD med elektrisk løftefunktion. Højde 1000 mm.
Postkort. Parti i kasse med ca. 1000 danske postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
BUDT 252,- DKK
Hele Verden. 2 kasser med frimærker fra hele verden med bl.a. en del tema med mest blomster samt fugle inkl. lidt bedre udgaver. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Rund vase af uglaseret chamottestentøj, modelleret i knoppet stil. Sign. SALTO, 9141. Kgl. P. H. 21. Diam. maks. 25.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Harald Nielsen (f. Baarse 1892, d. 1977) Et par lave lysestager af sterlingsølv med profileret stamme og fodstykke. Georg Jensen hhv. 1933–1944 og 1945–1977. Dessin 748. Samlet vægt 194 g. H. 5,7. Diam. ved fod 8,4. Lystyllens indv. diam. 2,4. (2) Georg Jensen æske af karton medfølger.
2 stk Køleskabe med hylder, 240 liter, 220V
VAREBIL, PORSCHE CAYENNE CAYENNE GTS AUT VAN. 1st. Indreg: 25-03-2013. Synet: 07-05-2024. Km-tæller viser: 195055.
BUDT 54000,- DKK
Burberry Rygsæk af beige ternet kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to justerbare stropper, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort for. H. 29 x D. 23 x D. 10 cm. Original dustbag medfølger.