PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
Selger opplyser: Bilen er i daglig i drift Bil har med brøyteplate og er rigget til brøyting EU godkjent til 05.11.2024 Denne har blitt på kostet mye det siste halvåret - Nylig byttet olje olje filter - Nye hovedlykter - Nye eksos bend. - Ny stabstag foran. - Nye bremseklosser med skiver på alle 3 akslinger - Ny abs modul - To nye bremseslanger høyre foran Km stand - ca 615.000km Mål og vekt Lengde: 750 cm Bredde: 255 cm Akselavstand: 320 cm Egenvekt: 14 000 kg Tillatt totalvekt: 30 000 kg Maks nyttelast: 15 925 kg Maksvekt tilhenger m/brems: 45 000 kg Maksvekt på tilhengerkobling: 1 000 kg Maks vogntogvekt: 60 000 kg Maks aksellast foran: 9 000 kg Maks aksellast bak: 21 000 kg Tilstand og egenerklæring Ryggekamera fungerer ikke Annen informasjon Omregistreringsavgift dekkes av kjøper Siste EU-kontroll: 29.02.2024 Neste EU-kontroll : 05.11.2024 Informasjon over kan være feil og er kjøpers ansvar å sjekke opp før budgivning. Send SMS til 2282 eller sjekk http://www.vegvesen.no/Kjoretoy/
5 stk fjernstyret biler, ubrugte
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Diamantørestik af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant. L. ca. 14 mm.
SKJELHØJE. Stjernestempel på 3 øre, Bølgelinie på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
STYREPULTSBÅD, Terhi Nordic 6020 type FIN-06-13-1143 med Mercury 30 påhængsmotor samt BRENDERUP bådtrailer.
Gallakjole fra ophørt butik str: XS , ubrugt
Kinesisk kiste af sort lak, dekoreret med figurscene, inderside beklædt med sider med kinesisk skrift. 20. årh.s. begyndelse. H. 41. L. 81,5. D. 51.
180 bøtter fnugfri desinfektions-servietter á 80 stk. (ubrugt)
Elektronisk dartspil. Inkl. 6 pile og 30 stk. ekstra spidser. Ubrugt
Ca. 45 stk Champagneskåle 16 cl.
JETSMARK. Meget flot stjernestempel i BLÅSORT farve på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×