Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 stk. Motionsure, sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
Natascha Trolle Et par aquamarin- og diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med brioletteslebet aquamarindråbe, en rosenslebet diamant og tre brillantslebne diamanter. L. 25 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
6 bts. Château Latour à Pomerol, Pomerol 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1700,- DKK
Står i 6740 Bramming. LED strips / lys. Ubrugt, men nogle af der taget af. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Velholdt og velfungerende lysmas Wacker Neuson LTC4L
Rasmus Christiansen (f. Bjertrup v. Skanderborg 1863, d. København 1940) Fjordparti med græssende køer. Sign. R X Chr. Olie på lærred. 47×69.
BUDT 310,- DKK
Republikken Rom, Marcus Antonius og Octavian, Denar, Ephesus, 41 f.Kr., 3,84 g, Cr. 517/2 Ex. Professor Niels Hannestad
1852. 2 RBS Thiele. Plade I, nr. 61. Type 3. Flot mærke på fint fodpostbrev 22.7.1855. Sign. E.D. (Enzo Diena) og Attester Nielsen og Møller AIEP “A very fine and attractive entire” [ 2b ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 stk Luftværktøj, skruemaskiner, popnitter
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Tre vaser og en skål af lertøj. Dekoreret med polykrome glasurer på cremehvid base. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 4,5–17,5. Diam. 11,5–16,2. (4)
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
78 stk. minkhandsker m. håndrygsskjold i str. 17 stk. 10 - 61 stk. 12 (ubrugt)