Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 sæt Earpads i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Peugeot E.boxer selges for forhandler, har kun vært brukt noen turer rundt omkring i Østfold. Her har du 350 km rekkevidde og med lasteplan og 7 seter er det den perfekte bil til å frakte arbeidere til og fra arbeidsplassen. Bilen er god og kjøre, komfortabel og har garanti fram til 2027! 90KW batteripakke og 136 hester!
36 stk Champagneglas med perlekant, H 18cm + 1 stk vaskebakke rumdelt for 36 glas, af god kvalitet
Ca. 84 stk Rødvinsglas 35 cl. model Signature
"Sølv" 3 armet lysestager 24cm. 15 stk.
6 stk Afspærringsstolper, hver med 3 meter sort bånd + ca. 25 meter Rød løber
En sleben tyknakket huløkse af Kregmetype ca. 12,3 cm. lang, en beskadiget tyknakket retøkse ca. 12,5 cm. lang, et lille flintsegl af flække ca. 7,3 cm.lang samt en bladformet flintdolk ca. 13,7 cm. lang. (4)
Mål: 320x91
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
Knivsæt med 6 dele. Metallisk knivholder. Originalt emballage. +MOMS
David Monies (f. København 1812, d. Frederiksberg 1894) “Ved et Telt i Dyrehaven”. Sign. Prof. D. Monies 1878 på blændrammen. Olie på papir monteret på lærred. 22×38. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1434, 2014 nr. 115.