Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 stk. Motionsure, rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo FL612 - Wirehejs med container - Vid Volvo FL612 - Wirehejs med container - Video!
BUDT 40000,- DKK
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Vase af lertøj dekoreret med brun og grøn glasur. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 34,5. Diam. 20.
1911. Prøvetryk i violet farve. Utakket fireblok på gummieret kartonpapir [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. 50 watt LED Gadelygte, 220 volt. Til montering på 50 mm rør. Ubrugt
Westermann & Ekegren Lommeur af 18 kt. guld. Ankergang og nøgleoptræk. Emaljeskive og blåanløbne stålvisere. Støvkapsel af 18 kt. guld. Kæde af 14 kt. guld. Denne vejer ca. 30 g. Uret (uden kæde) vejer ca. 84 g. Ø 48 mm. 1860–70'erne. Senere æske medfølger.
4 stk. monteringsbeslag for indmuringsdåse
6 bts. Clos De L'Oratoire, Saint-Emilion Grand Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 1150,- DKK
Royal Copenhagen Smykkesamling af porcelæn prydet med guldmotiv bestående af tre halskæder med vedhæng, tre vedhæng og ring. L. 62 cm. Str. 54–55. (7)
5 stk. væghængte lamper (ubrugt)
Louis Vuitton “Noe” taske af grønt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og grønt ruskindsfor. H. 32 x B. 28 x D. 20 cm. 1996.
Parti bamser + flece tæpper, ubrugt