Lukker 03/12-2024 11:00:00
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt
EL Kabine Scooter Telmor Yimeng 25 KM/T, med næsten nye batterier, 2 persons, skal ikke have nr pl. på, med diverse risser, brugsspor, kører fint, uden papirer, viser 10 26 km, MF
BUDT 3100,- DKK
2 stk. gulvtæpper som måler henholdvis 75 x 130 cm og 80 x 155 cm. Brugte, fra dødsbo. MOMSFRI
Italien. 1862–1940. God samling i springbind med flere gode sæt i mest ubrugt kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ældre kroghejsecontainer med presenning. ABC Container Kroghejs
Rubin- og diamantring af 14 kt. guld og hvidguld prydet med oval facetslebet rubin på ca. 0.80 ct. omkranset af talrige baguetteslebne diamanter på i alt ca. 1.00 ct. Farve: I. Klarhed: VS. Vægt ca. 4 g. B. 17 mm. Str. 54.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk International IH I - 574 - 3,2 International IH I - 574 - 3,2 ton
BUDT 17250,- DKK
Julepynt 13 dele. O2 design 3 stk. trædrejede juletræer. Højeste 24 cm mindste 16 cm. 3 LED lys fra Mono design duset grøn. Mindste 12 cm, store 24 cm. 2 rensdyr samt zinkfad L40 cm. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 AUT. 1st. Indreg: 28-09-2018. Synet: 23-12-2022. Km-tæller viser: 418883.
IWC Portfino af stål, ref. 3331. Quartz-værk med datovisning. Kroko-præget Ole Mathiesen-rem med C-spænde af stål. Ø 34 mm. 1990'erne. IWC serviceæske medfølger.
Rigtige fine fælge til bla. Case gummihjulslæsser 20.5-25, har ligget indenfor, og er stortset ikke brugt. ABC 20.5-25 Fælge til Case Gummiged
48 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor