Lukker 03/12-2024 11:00:00
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Salomé (f. Karlsruhe 1954) “Berliner Maske”. Vægmaske af porcelæn med påtrykt polykrom motivdekor. Tryksign. Salomé, 421/500. Udført og stemplet hos Rosenthal. Tilhørende træskrin og certifikat medfølger. H. 26,5. B. 18,3. D. ca. 7.
BUDT 1250,- DKK
3 stk super smarte borde som kan sætte under sofaen eller ligende, ubrugt i kasse
Libyen. 1969. 1 mill. - £1. Våbenskjold. Sæt med 20 forskillige værdier. Ikke off. udgivne. Enorm katalogværdi i Sassone [ 263–280 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Buskrydder Al-KO BC4535 II, med benzin motor
Salgsstativ / A-skilt i træ + rullevogn med 3 hylder, samt 2 metal salgsstativer med kroge.
Salgsvogn fra Scanvogn, med diverse inventar. Vognen har brugsspor og steder med slid på maling. Brugt til udlejning. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Ingen anmærkninger fra sælger om stand. Medfølgende inventar: Køkken. Hylder. Skabskøler. Disk. Obs: De 2 isfrysere medfølger ikke.
Lysnet 480 led lys til flagstang 8 meter Ø3,5 m, 10 m ledning. Nylon snor knækket. Ubrugt
ca. 10.000 l/m/m møtrikker for kabinet låger
6 bts. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med dråbeformet diamant omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.04 ct. Farve: H-K. Klarhed: VS-P. Samlet vægt ca. 5,5 g. B. 13 mm. L. 3 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
6 bts. Mg. Château Mauvesin Barton, Moulis-En-Médoc 2014 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1750,- DKK