Lukker 03/12-2024 11:15:00
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. elefant ACCU strømtavler. 12 volt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Treningsapparat - Benpresse Alt av skruer og diverse er med 2 paller 240x85x200cm Vekt: 350kg 185x80x90cm Vekt: 450kg [email protected]
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade I. Usædvanlig smukt mærke med perfekt nr.stempel 41 (Maribo). Attest Jørgensen PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sømpistol fra Basso model nr 16/851-A1 ubrugt i kuffert
18 stk ø25x4000mm plastrør + 12-15m ø110mm korrugeret plastrør + trækvogn der mangler et par hjul.
Der er lavet hul i bunden og lavet låge i taget, som kan gøres tæt af køber. Boreudstyr kan købes for merpris på 22.000 DK ABC 20" - Container til bore udstyr
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Der medfølger stoftaske til opbavaring og transport. Ubrugt.
Julemærker. Parti i 2 tykke album med diverse helark og nytryk m.v. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Petrus, Pomerol 1924 C/D (ms/mls).
Med 3 skovl Bernards EX14 - Minigravemaskine / mini excavator 1,3 ton
BUDT 42500,- DKK
Dansk møbeldesign Overpolstret lænestol med ben af mørkbejdset bøg, betrukket med gulgrønt møbelstof. 1930–40'erne.
Amazone TL 301 - Friskærer
BUDT 5750,- DKK