Lukker 02/12-2024 19:41:00
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940) Fiskerbåde i Kattegat. Sign. Johan Neumann. Olie på lærred. 45×68.
Kraftig hydr. Tipcylinder Ø udvendig ca 20 cm. L som den ligger 154 cm + kasse med hel rulle PE gulvvarmerør 20 mm, 120m
12 pakker tusser ,bla til at skrive på sko, tøj med mere, ubrugte
Frits Henningsen (f. 1889, d. 1965) Cirkulært sofa bord af mahogni med messingsko. Udført hos snedkermester Frits Henningsen. H. 60. Diam. 84. Nummereret 6367.
Lang Palleløfter ca 210 cm, hæver og sænker
SOLARLAMPER, 2 stk. med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte.
Safir- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet safir omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 4,5 g. B. 14 mm. Str. 58. Æske medfølger.
200 nye kuglelejer 6002 2RS
Håndklædestang Saniscan 2 stk med dobbelt stang, 2 stk med enkelt stang. Ubrugt.
Hovmand El Trappe sækkevogn, med oplader, uden strøm
Shampoo classic, ca. 56 stk. 0,5L per flaske. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Kødøkse, 17 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske