UDSUGNINGSARM, Plymovent.
Rullende havevogn på hjul og drejbart arbejdssæde, styrehåndtag og udstyrsbakke. Farve grøn. Usamlet i kasse. Samt 2 pakker udplantnings kasser.
1967. Fr.IX, 60 øre, rød. FEJLPERFORERET (del af øvre mærker). Postfrisk 10-STRIBE [ 461 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Lia Hjerte bordlampe, forkortelsen af "Love is all", er en smuk og romantisk lampe. Lampen er dæmpbar. Står på fine små træben. Nypris ca. 989,- kr. Måler 44,5 cm. i højden. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
1851. 4 RBS Ferslew. Plade II, nr. 13. APRILBREV fra København 15.4.1851 til Randers. Påtegnet “Via Callundborg”. Stumt stempel og såkaldt “PØLSESTEMPEL” 15.4.1851. Uhyre sjældent brev. Svag vandret arkivfold over mærket. Attest Møller [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Haloween 300cm høj oppustelig figur med blæser.
Højtaler, Diskokugle, Musikanlæg, Forstærker, Pladespiller, Biltilbehør, Høretelefoner, Røgmaskine, Mikrofoner
Bolt med stjerne M 6 x 25, 250 stk.
2 ubrugte pressostater bla. For markvanding
Scania RS - serien S500 Årgang 2017 Km. 516207 Stelnummer YS2S6X20002135479 Totalvægt 26.000 kg Vogntogsvægt 60.000 kg Euro 6 Scania S500 fra 2017 er en kraftfuld lastbil i RS-serien, kendt for sin stærke motor og avancerede teknologi. Den lever op til Euro 6-emissionsstandarderne, hvilket sikrer lavere miljøpåvirkning og bedre brændstofeffektivitet. Med en totalvægt på 26.000 kg og en vogntogsvægt på op til 60.000 kg er S500 ideel til lange transporter og tunge laster.
Guanyin figur af udskåret buksbom siddende i meditativ stilling på skyformation, 19/20. årh. H. 25 cm.
BITS/TOPPE SÆT, StahlKaiser.