GLASLØFTER med sugekopper til kran.
KRANVÆGT max. 1000 kg. Solidt metalhus. Med indbygget opladeligt batteri. Ubrugt.
Montblanc Meisterstück af stål, Ref. 7019. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. Sort alligatorpræget læderrem med c-spænde af stål. Ø 36 mm. 2010'erne
BUDT 1700,- DKK
1859. Udstillingsplanche med pragtbrev til Mandal med blåt antiquastempel KIØBENHAVN OPE 4.5.1859 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Træningsmaskine, Calf, underben, stand ukendt
Rokoko dragkiste af guldstafferet nøddetræ, front med fire skuffer, beslag og håndtag af bronze, cabriole ben. 18. årh. H. 122. B. 123. D. 70.
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
6 bts. Château Figeac, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 2019 A (hf/in). Owc.
Ca. 350 stk. div. dvdér
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 32 dele.
6 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2020 Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 3900,- DKK
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt 0,10 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 10 g. Str. 56.