Lukker 01/12-2024 19:06:00
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper - 3 stk. brugt til udstilling og 4 stk. i original emballage. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Gas-grill, Weber Q1200BLK + div. slanger og regulator
Bolognesisk skole, 17. årh. Pietà. Usigneret. Olie på kobber. 30×19.
Taginddækning Vhing 125 mm 0 grader. Ubrugt
Mål: B 150 cm x H 160 cm
10 stk. F360 26 g. hvid og 10 stk. F360 16 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 19750,- DKK
God maskine med den stærke Doosan 6 cylindret motor, Volvo hurtigskift, bredde 600/65R25 dæk, industrikøler med vendbar ventilatorvinge og vejesystem/væg Doosan DL200-3 - Vægt / weight 12,3 ton -Volvo Hurtigskift / quick hitch
BUDT 148000,- DKK
Diamantbroche af 18 kt. hvidguld i form af firben prydet med talrige rosenslebne diamanter og to facetslebne rubiner som øjne. Vægt ca. 13 g. L. 7,1 cm.
Selger en fendt farmer 307 turbo 4 wd for bonde grunnet overgang til annen maskin. Mens traktoren har vært i selgers eier har den fungert plettfritt. Selger opplyser at toppakking nylig har blitt skiftet og har tatt oljeslift/servicer på eget verksted. Merknader: - liten elektrisk feil. Oljetrykkslampe lyser men er elektrisk feil og motoren fungerer som den skal.