Lukker 27/11-2024 19:00:00
2 stk diverse bænke + træningsmaskine, stand ukendt
Afhentes: 7430 Ikast (via Google Maps)
Massage pistol med tilbehør og mange funktioner + hår trimmer, ubrugt
To døre af lysblå og hvidmalet træ og gesso, profilerede kanter, dekoreret med udskæringer i form af bladværk og rocailler. 19. årh. H. 258. B. 68.
Niels Koefoed (, Møbeldesigner) “Ingrid”. Et sæt på 12 stole af palisander, betrukket i sæder med lysebrunt skind. Udført hos Koefoeds Møbelfabrik, Hormslet. (12)
Ca. 700 stk Forsendelsesposer 60 x 40 cm med klister/tape luk i bunden samt Ca. 1800 stk Plastikbæreposer Hvid, 40 x 25 cm
Relief af gips med motiv efter antikken i form af rytter til hest. 20. årh. 73×62.
VAREBIL, Toyota Landcruiser Kzj 95 Man. 1st. Indreg: 22-12-1997. Synet: 07-11-2017. Km-tæller viser: 387611. Bemærk: Defekt tændingslås, men kan starte og køre.
2 sæt lanterner, Louise a 2 stk. - 21,5x21,5x49 cm. - 16,5x16,5x38,2 cm. (ubrugt)
Mason Saltarrelli (f. New Orleans, LA 1979, Bor og arbejder i Brooklyn, NY) Uden titel, 2018/19. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 76×61. Proveniens: Galleri Jacob Bjørn, Aarhus.
BUDT 10500,- DKK
Vogne 3 stk.
Burberry Rejsetaske af beige ternet kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en udvendig lynlås lomme, et større lynlås rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 29 x B. 73 x D. 13 cm.
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Flisebord af nøddebejdset træ, plade ilagt med 15 hollandske fliser af fajance, dekoreret blomster og landskaber i mangan, udskåret med kæmninger, cabriole ben og kehlet kant. 20. årh. H. 59,5. B. 82. D. 52.