Lukker 27/11-2024 19:00:00
Trappe træningsmaskine, stand ukendt, defekt
Afhentes: 7430 Ikast (via Google Maps)
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Skulpturel træstamme af flodtræ. H. 226.
Årgang: 2002
A Chinese gilt bronze figure of Vasudhara cast seated in lalitasana on a double-lotus throne with the hands in benevolent mudras, flanked by two leafy lotus stems, wearing a dhoti with incised floral hems and the scarf swirling around her arms, jewelry with glass stone inserts and crowned with a five-leaf tiara. Early 18th century. Weight 4612 g. H. 27 cm. Provenance: A Danish private collection.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk O&K 50 skovl SMP Skif O&K 50 skovl SMP Skifte.
Ruben Svart Solitaire diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.25 ct. Farve: H. Klarhed: VS. B. 8 mm. Str. 52.
“Flora Danica”. To kompottallerkener samt asiet af porcelæn, dekorerede i farver og guld med blomster. 3590 og 332. Royal Copenhagen. Diam. 14,5 og 7,5. (3) Platanthera rotundifolia Lindl. Draba incana L.
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
Ege tæppefliser - 2 kasser Epoca Knit ECT350 straw af 5,069 m2. hver. Total ca. 10.1 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
POPCORNMASKINE, 230V, rød, til både prof og privat brug. Modellen er fødevaregodkendt. Den er udført i en god kvalitet, med autentisk tivoli design. Måler 56x42x76 cm. Tilsuttes 220v-240v/ 50-60hz. Aftagelig teflon belagt gryde som sikre let rengøring. Samtidig er drypbakken og skuffelågen aftagelig og udført i rustfri stål. Ubrugt. Model foto.
Gyllepumpe med fjernbetjening Omrøring