Lukker 05/12-2024 07:16:00
Velholdt Fræse Ortolan SB165 - Stennedlægningsfræser
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
1854. 4 sk. 4.tryk. Perfekt nr.stempel 124 (NEUMÜNSTER). Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 4 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 ruller toiletpapir, Tork Jumbo + 5 pakker aftørringspapir + 1 kasse håndklæderuller + dispenser (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. Klassisk høvlbænk. B: 57 cm. L: 200 cm. H: 87 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Brusehoved Grohe vitalio start 210, ø 210 mm, 9,5l/min. Ubrugt
Dansk Vestindien, Christian IX, cent 1879, H 28B, S 5, Sieg 20, KM 68, 4,66 g, pletter - eksemplar med fint møntskær. Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 165 Chassis. 1st. Indreg: 06-11-2015. Synet: 22-11-2023. Km-tæller viser: 281371.
BUDT 21000,- DKK
Hamm H13i Valsetog. Årgang 2014 med 4221 timer. Maskinen er udstyret med følgende: Deutz TCD 4.1 L4 Motor. Radio. Air condition. Danita 3000 Multi walkie talkie. Terminal holder. 23.1-26 Wirtgen dæk. Maskinen er løbende serviceret og vedligeholdt og fremstår i god funktionel stand. Sidste årseftersyn blev foretaget d.21/03/2023.
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Selges på vegne av kommune Fulgt servicehistorikk fra første dagen. 1 eier - Maskinen ble sist sertifisert i 2023 - Alt fungerte som dey skal sist den ble sertifisert og parkert. Ikke vært i bruk på 2 år. Vekt: 16 300 kg
Et par kolosal Louis Philippe kandelabre af forgyldt og patineret bronze. Frankrig, 19. årh.s første halvdel. H. 110. (2)
Salgsvogn fra Scanvogn, med diverse inventar. Vognen har brugsspor og steder med slid på maling. Brugt til udlejning. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Ingen anmærkninger fra sælger om stand. Medfølgende inventar: Køkken. Hylder. Skabskøler. Disk. Obs: De 2 isfrysere medfølger ikke.
Bestående af: 19 stk. Vægbeslag, 20 stk. Reolvanger & 13 stk. Hvide hylder Køber nedtager selv Uden indhold