Lukker 03/12-2024 18:00:00
Kæmpe værktøjsvogn i virkelig lækker og kraftig kvalitet, skuffer med glideskinner, gummi indlæg og softclose, gasdæmper i toppen og lednings gennemføringer på bagsiden. Øverste kasse er aftagelig. Måler 166 høj, 107 bred, 46 dyb.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
RINGGAFFELNØGLESÆT med 17 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt.
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.90 ct. Vægt ca. 4,5 g. B. 5 mm. Str. 54.
EL Kabine Scooter Telmor Yimeng 25 KM/T, med næsten nye batterier, 2 persons, skal ikke have nr pl. på, med diverse risser, brugsspor, kører fint, uden papirer, viser 10 26 km, MF
BUDT 3100,- DKK
Bordeaux farvet cafestole 38 stk.
Safir- og diamantring af 18 kt. guld prydet med oval facetslebet peach safir på ca. 1.40 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.55 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. Vægt ca. 5 g. B. 16 mm. Str. 52,5.
- Som ny. - Har kun arbejdet meget få timer. - Med gaffel. - Hydraulisk hurtigskifte 40 mm Giant. - Arbejdshydraulik med max. 50 L/Min Pitbull X27-45 CRT - Vægt / weight 2,7 ton
BUDT 220000,- DKK
Vintage køkken. Vægt, en teaktræsbakke, patentlåg, skærebræt, Cook and Baker æbleskræller, røreskål med Ø35 cm, samt 3 glasflasker. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 500/3000. Ubrugt. Modelfoto
1911. Gustaf V, 5 öre, grøn, vm. krone. Postfrisk 80-BLOK. Facit 13.600++ [ 75 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
32 stk elektriske salatslynger (UBRUGT)
60 dåser graffiti-fjerner, Rapid á 400 ml. (ubrugt)