Lukker 03/12-2024 18:00:00
Stort parti nitromors og træpleje, samt filler.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027
Ca. 56 stk Glaskander heraf 42 stk med mønster og 14 stk uden mønster
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Ballonbue Kobbermetallic, 4-kantet
50 stk EUR Paller i fornuftig stand
Nederlandsk maler, 19. årh. Ved en byport en vinterdag. Sign. H. I. Olie på lærred. 29×21,5.
204 store kridttavler som stickers i 3 forskellige motiver
Parti Karabinhager, Kroge i halvpalle
GRYDE/PANDESÆT, 6 stk.
SKJELHØJE. Stjernestempel på 3 øre, Bølgelinie på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Realisation. Stort parti i 10 flyttekasser fyldt med samlinger, lagerpartier, årsmapper, større kartotek Danmark, miniark i antal samt meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×