Lukker 03/12-2024 18:00:00
96 stk Porcelænsknager, klister på bagsiden er defekt
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Dowty hydraulik tætningsskiver
Flotte på pontoner Pontoner: 2 stycken Längd: 4050 mm Bredd: 500 mm Höjd: 320 mm Landgång: 1 stycken Längd: 4550 mm Bredd: 2680 mm Höjd: 17870 mm 4 stycken extra flytblock under flotten 4 stycken järnrör Pontoner av stål målade med epoxifärg Skick: Flotte i begagnat fungerande skick Obs! Bord på flotten ingår ej
Lorries 750kg trailer. 1 Aksel med tip. Hobby trailer. Køber skal samle trailerne. Sælges i usamlet stand. Coc dokument medfølger og man kan indregistrere i synsha ABC Lorries PU75 - Lasteevne / Capacity 750 kg
BUDT 4200,- DKK
4 stk. PVC vandtanke/beholdere. Der er støv og brugsspor. 3 stk. på 500ltr. 1 stk. på ca. 300ltr.
Russisk ikon med fremstilling af Gudsmoder Alle Sørgendes Glæde, monteret i rizza af sølv. Tempera på træpanel. Moisej Ivanov, guardein Ivan Vonifatievich Evstigneev 1889, Skt. Petersborg bymærke, lødighed 84. 19. årh. 31×25 cm.
BUDT 1700,- DKK
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
Fransk kop og underkop af porcelæn, muslingformet, dekoreret i farver, indvendig forgyldt, hank i form af koralgrene. Mærket Flamen Fleury Paris. Charles X ca. 1830
6200 stk facade tegl + lidt hjørne sten. Ubrugt på 7 paller.
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
EARBUDS i sort farve, 2 sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.
Ca. 38 stk Lagerkasser forskelliger str. og modeller nogle med låg
Natkikkert/kamera med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt