Lukker 03/12-2024 18:00:00
30 stk Skulder 7 PC-tasker med lommer
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Danmark. ca. 1915–1994. Marginalblok samling i 4 indstiksbøger med bedre og højt pålydende. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 bts. Château Gazin, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
Beton-figur - H: ca. 31 cm. (ubrugt)
1 bt. Mg. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2020 A (hf/in).
SVEJSER til samling/svejsning af plastrør, Ø, 20, 25, 32, 40, 50 og 63 mm. Ubrugt.
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel, 1998. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
96 stk Alice Kopper
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper fra Nordlux. Model Scorpius - 1 stk. lille og 2 stk. maxi. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
2003 TCM propantruck Trippelmast med friløft Sideforskyving av gaffelbord 7299 timer Starter og går Trenger service Starter er dårlig og ene bakdekket er defekt Byttet topppakning for 4 år siden
Se billeder
Container som er ombygget til pavillion med frokoststue, bad og toilet. Kan læsses op med kroghejs. ABC Container pavillion