Lukker 03/12-2024 18:00:00
Dewalt bor og stiksavsklinger ubrugt.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 196 x 122 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
TALJE, 2T, 3 meter. Ubrugt.
Svejse og skærebrændersæt, med slange, manometere, håndtag, tilbehør, nyt og ubrugt
NØRREJYLLANDS JB.PKT. 26.1.19. Bureaustempel på 10 øres Korrespondancekort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ametyst- og perlehalskæde af 8–14 kt. guld prydet med talrige oval facetslebne ametyster og talrige kulturperler. Vægt ca. 55 g. L. 43,5 cm. Æske og smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2014.
1864. 3 sk. PRAGT-mærke annulleret 61 “RØNNE”. Attest LN. [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Poststempler. Lot med 10 forskellige gamle dirigerings stempler, anvendt ved jernbanen ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 5100,- DKK
Luftpost. Samling i diverse ringbind mv. samt postkort inkl. Zeppelin mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Diamant- og rubinring af 18 kt. guld og sølv prydet med antikslebne- og brillantslebne diamanter og fire smaragdslebne rubiner. Vægt ca. 3 g. Str. 52. Æske medfølger.