Lukker 01/12-2024 19:09:00
Står i 6740 Bramming. El artikler - stikkontakter, lampefatninger, røgalarmer mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Signeret Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign på bund med slyngede grene, blomster og bladværk. Signed: Iran Isfahan Asachy Brothers. Knyttet med kork-uld på silkekæde. Ca. 560.000 kn. pr. m2. 20. årh.s midte. 199×302.
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Et par røgkvartsmanchetknapper af 18 kt. guld hver prydet med slebet røgkvarts. Dessin 810. Georg Jensen efter 1945. Vægt ca. 19 g. Front L. 2,9 cm. (2) Original æske medfølger.
Rolex Datejust Oysterquartz af 18 kt. guld og stål, ref. 17013. Quartz værk med datovisning, kaliber 5035. 1978. Rolex Oysterquartz lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 36 mm. Bagkassenr. 17000. Kassenr. 17013. Serienr. 5442485. Værknr. 0002272. Rolex-serviceetui, et ekstra led samt servicebevis fra Klarlund oktober 2022 medfølger.
50 stk. Pallerammer
AUTOTRAILER, GEWE L3500 14. 1st. indreg. 11-03-2016. Totalvægt: 3500 kg. Egenvægt: 810 kg. Lad mål: 210 x 510 cm.
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Montblanc Meisterstück af stål, Ref. 7019. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. Sort alligatorpræget læderrem med c-spænde af stål. Ø 36 mm. 2010'erne
England. 5 gamle auktionslot med stemplede udgaver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk Sancai glaceret Shiwan Foo hund af keramik, venstre pote beskytter en hvalp. Ca. midt 20. årh. H. 41 cm. B. 43 cm.