Lukker 01/12-2024 19:12:00
Står i 6740 Bramming. Diverse lamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
24 m Stål Tagrende
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Ducker UNA 200 Slagleklipper. Pæn og velholdt slagleklipper. Med trepunkt ophæng. Hydraulisk drift.
England, Mary, 1553–1554, Sovereign of 30 Shillings 1553, S 2488, F 192
BUDT 240000,- DKK
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
Gulvvasker Nilfisk BR 751, 230v, forhjul defekt, bak virker ikke, kørt her ind i hallen
Dvs. rawlplugs 4-12 mm 10 æsker samlet, 950 stk.
Fordson Dexter dele, emblemering
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe under orange himmel. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 15,5×25.
Kinesisk vase af porcelæn, cylinderformet, dekoreret i emaljefarver md drenge i leg og deres ledsager, kalligrafi. Republik. H. 28 cm.
20 stk. Mtech LED indbygningsspot. 3 W. Ubrugt.
- For 30-40 ton - CW45 JST 180 cm / 3,5m3 - For 30-40 ton - CW45 S
BUDT 21250,- DKK