6 visninger
Lukker 01/12-2024 19:19:00
Beskrivelse:
Står i 6740 Bramming. Rør, lamelventiler, murflanger, aftræksslange, isoleringsmåtte mm. Brugt/ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
BUDT 0,- DKK
Afhentes: Se auktionslink. (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
2 Bacho 143 rørtænger for 3" rør, kun lidt brugt
dage
timer
min
3 visninger
BUDT 200,- DKK
AFSLUTTET
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993) “Kosmos”. Sign. Heerup 1976. Olie på plade. 116×232. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
9 visninger
Jean René Gauguin (f. Paris 1881, d. København 1961) Figur af stentøj modelleret i form af leopard. Dekoreret med gul, sort og grøn glasur. Sign. R. Gauguin, B&G. Udført hos Bing & Grøndahl. Unik. H. 25,2. L. ca. 45. Litteratur: Jean-Loup Champion: “Jean René Gauguin. 1881–1961. Sculpteur et céramiste”, Paris 2014, variant afb. s. 10. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
4 visninger
BUDT 23000,- DKK
KWSM-24IR32HF
7 visninger
BUDT 1000,- DKK
Zamboni Ismaskine Type 1462 Årgang 1973 Med VW benzin motor Timer tæller 3618 Motor : VW bobel benzin Defekt start krans fræse brede 2,0 meter. Ikke testet virket ved sidste anvendelse.
time
BUDT ?,- DKK
Står i 6740 Bramming. 2 stk. LED panel fra Unite. 28 W. Måler 59,5 x 59,5 cm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ingen beskrivelse
TREMIX MV140 pladevibrator. Fuld funktionel. Starter ved første træk. Hjul til nem flytning påsættes på siden. -nemt og bekvemt.
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
27 Poppers og Jerkbaits til Geddefiskeri Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 100,- DKK
Chanel “Half Moon Single Flap” taske af quiltet sort læder med gyldne beslag, kædehank, CC drejelås, et rum med to indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 16 x B. 23 x D. 7 cm. 1986–1988. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 19000,- DKK
Republikken Rom, Gaius Julius Caesar, 49–44 f.Kr., Denar, 49/48 f.Kr, Gallia Narbonensis eller Hispania Citerior, 3,87 g, RSC 49, Cr. 443/1, Syd. 1006 Ex. Professor Niels Hannestad
8 visninger
BUDT 5500,- DKK