Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 01-10-2020. Synet: 25-09-2020. Km-tæller viser: 383656.
2 ubrugte cylindre 60x40x 600 total
100 stk. div. retro metal-skilte - 20x30 cm. (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 65000,- DKK
Ludvig Pontoppidan (f. ca. 1899, d. København 1965) Cirkulært sofabord af mahogni. Top med kehlet kant og tilspidsende ben. Udført og mærket hos snedkermester Ludvig Pontoppidan. H. 59. Diam. 85.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Twinca GS-800 - "High T Twinca GS-800 - "High Tip"
BUDT 31000,- DKK
Scancool Display køleskab model SD 417 E, ca. 340 liter, med 4 hylder, H197 B58 D58 cm, 220 - 240V
Apulisk Gnathia trekløver oinochoe, dekoreret i hvidt med blomster og teatermaske. På hanken dyre protomen. Syditalien 4.-3. årh. f. Kr. H. 16 cm. Etruskisk “impasto ware” kop af sort brændt ler, kanten med to små dobbelt hanke, med rillet dekoration på hanke og på siden. 8. årh. f. Kr. Diam. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet i 2012, Bruun Rasmussen Kunstauktioner, Lot 1234/1595 og 1234/1596. Kande tidligere solgt hos Kunsthallen 1991, lot 719.
Mærkater mv. Flyttekasse med diverse på plancher inkl. lidt frimærker og forsendelser. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Dmg. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc.
BUDT 3900,- DKK