Lukker 01/12-2024 19:07:00
Står i 6740 Bramming. Diverse pærer. Mange forskellige udgaver og størrelser. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOM
576 pakker engangssugerør
remskiver
Et par havefigurer af kunststen, putti med våbenskjold. Rokoko form, 20. årh. H. 86. (2)
2 ubrugte cylindre 50x30 slag 300mm
CPU: i3-8130U RAM: 8GB DISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1366x768 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
BUDT 425,- DKK
1 bt. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1975 A/B (ts).
100 stk Rødvinsglas - 42 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
- Maskinen er gennemgået og tjekket på værkstedet og er funktions dygti Kubota KX080-3 - Minigravemaskine / mini excavator 8,2 ton - Powertilt
BUDT 189000,- DKK
3 display m. stickers i alt ca. 366 ark (ubrugt)
Ubekendt design Væglampe af messing med skærm af lys akryl. H. 52. B. 14,5.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ammann AVH 7010 - 675 Ammann AVH 7010 - 675 kg
Bluetooth højtaler, 2 stk. Fra Stereoboom. Model MR200. Måler: Ca. 18 x 2,5 x 7 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS