Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio

Lukker 03/12-2024 19:29:00

Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio 1935) “Sybil in her dressing room”, 1968. Sign. Jim Dine, 165/200. Stemplet på bagsiden Edition A. Litografi i farver. Bladstørrelse 45×31. Uindrammet.