Lukker 03/12-2024 19:59:00
Nylund & Krebs' keramiske værksted (senere Saxbo) Vase af stentøj dekoreret med brune og blåsorte fugle- og blomstermotiver på hvid og lysegrå base. Udført hos Nylund & Krebs, 1930–1937. Mærket 21. H. 25. Diam. 15.
BUDT 1250,- DKK
3 stk Multipavilloner 3 x 3 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brændhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger kun 4 sidestykker i alt
Batteri kædesav, inkl. 2 stk. batterier, 24V, 5Ah samt lader. Ubrugt i opbevaringskasse.
Frans Kannik (f. København 1949, d. 2011) Nøgne figurer. Sign. Frans Kannik. Olie på lærred. 80×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Grand Marnier “Cuvée Cinquantenaire”, Liqueur Oc.
Parti lagerkasser, baljer, spande mv
BITS/TOPPE SÆT, StahlKaiser.
240 liters affaldscontainer + stemmeseddels-container
VÆRKTØJSSÆT med slagnøgle samt skruemaskine med slagborefunktion. 2 stk. 24 volt 3.0 Ah Li-Ion batterier og hurtiglader. Ubrugt med tilbehør.
1 bt. Richebourg Grand Cru, Domaine de la Romanée Conti 2019 A (hf/in).
2 stk 5-armet stager, sølv look H 100 cm
Kødhakker + badevægt med mange funktioner.ubrugt
48 stk Portvinsglas 19 cl. model Signature