Immanuel Ibsen (f. Skanderborg

Lukker 03/12-2024 20:06:00

Immanuel Ibsen (f. Skanderborg 1887, d. Göteborg 1944) Kanalparti. Sign. I. Ibsen 13. Olie på lærred. 50×56.