Kristen Bjerre (f. Lemvig 1869,

Lukker 03/12-2024 20:27:00

Kristen Bjerre (f. Lemvig 1869, d. Ferring 1943) Gårdparti. Sign. K. Bjerre, 1920. Olie på lærred. 34,5×50,5.