Lukker 03/12-2024 20:33:00
10 dunke håndrens m. pumpe á 3,8 liter (ubrugt)
Carl Møller (f. Skælskør 1845, d. 1920) Kystparti fra Gl. Skagen. Sign. Carl Møller 1916. Olie på lærred. 24×38.
To lommeure af sølv med spindelgang og nøgleoptræk. Ø 49–50 mm. Samlet vægt ca. 198 g. (2)
Ingen beskrivelse
Danmark. Gammel samling i springbind og incl. lidt bedre udgaver [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
murbor
Lysstofrør Phillips cirka 30 stk. 54 watt / 827, lille sokkel. Ubrugte
Perlehalskæde i forløb prydet med talrige kulturperler og lås af 14 kt. guld. Perlediam. ca. 7 mm. L. 62 cm.
VOLVO BM840 Baklaster 4wd Ukjent årsmodell Starter og fungerer greit Det meste av oljer er byttet 1 nytt fremdekk..resten er slitt men de holder på lufta Det følger med skuff og gaffler Noe smålekkasjer er det .men er kurant å fikse Masse LED lys rundt om..noe bør kobles på nytt rele
2 stk solus
Færøerne. 1975–2010. 2 plastkasser med ca. 1000 stk FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vaskeplade sten ca 140x44/33cm + bordplade ca 155x65cm + spejl og stænkplade.