Lukker 03/12-2024 20:36:00
Brita Svefors (, Sverige) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i lyserøde og grå nuancer. Sign. S. Udført hos Axeco, 2. halvdel af 20. årh. L. 278. B. 192.
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
Dansk maler, ca. 1800 Portræt af en herre i hvid vest og halsklud og brun jakke. Usigneret. Olie på lærred. 65×54. Ovalt.
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt
NB! : Grabben på billederne medfølger ikke Caterpillar 336 EL - 37 ton
Giancarlo Vegni & Gianfranco Gualtierotti Et par armstole med stel af stål. Sæde, ryg og armlæn betrukket med patineret naturskind. Model P 40. Formgivet 1984. Udført hos Fasem, Italien. (2)
Ib Kofod-Larsen (f. 1921, d. 2003) Skænk af palisander. Front med fire låger og fire skuffer. Udført hos Faarup Møbelfabrik. H. 85. B. 240. D. 51.
Parti rørgevind
8 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 18 cm, rum opdelt til 36 glas, Ø 73 mm
Smukt jule armbånd med Zirkonia. Forsølvet Titanium.
1 bt. Château La Tour Haut-Brion, Pessac-Léognan 1959 B/C (us). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
57 millimeter træk øje bliver monteret inden afhentnin Danson S 2180
BUDT 46000,- DKK
gevindværktøj