Lukker 03/12-2024 21:05:00
Tue Poulsen (f. København 1939) Rektangulært sofabord af mørkbejdset mahogni med indlæg af messing, top ilagt fliser af stentøj. Udført og mærket hos Haslev Møbelsnedkeri. H. 52. L. 138. B. 79.
3 ubrugte gear
Ca. 62 stk Hvidvinsglas 24 cl. model Signature
VAREBIL, FORD Transit Custom 2.2 TDCi (155 HK) 310 L2 Van. Model limited. Forhjulstræk Manuel, Høj / Lang Model. Med dobbelt skydedøre. 1st. Indreg: 23-03-2015. Synet: 24-02-2023. Km-tæller viser: 159138. Bemærk uden reg. attesten. Auktionshuset kan ikke hjælpe med at fremskaffe attesten.
BUDT 45500,- DKK
Bambusbar med 2 Barstole
1877. PRØVETRYK af 100 øre i farverne grå/orangegul med omvendt ramme. Slidt rammetryk. Meget sjældent prøvetryk. Ex. Lasse Nielsen. AFA 5.000 [ P31C ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hel og Halvpaller, 25 stk Hel EUR paller + 12 stk. Halvpaller
Flisebord af nøddebejdset træ, plade ilagt med 15 hollandske fliser af fajance, dekoreret blomster og landskaber i mangan, udskåret med kæmninger, cabriole ben og kehlet kant. 20. årh. H. 59,5. B. 82. D. 52.
3 stk. ældre træ opbevarings æsker/skrin i forskellige størrelser, 2 gamle ovale trærammer, vejrstation i træ, samt gammel dukke og baby sko. Brugt. I fin stand, dog trænger dukken til lidt kærlighed. MOMSFRI
5 stk 3 D Tæpper
Halskæde 18K forgyldt med Citrine Quartz sten
Se vedhæftet brochurer fra fabrikanten. Fremstår som ny. Er gennemgået af fabrikken og CE godkendt igen. Kompakt 32meter lift med lang rækkevidde. Vandret rækkevidde på op til 19 meter. Bruges både inde og udendørs. Hybrid, diesel og batteri. Specielt bygget til Atrium og steder med begrænset plads. Kan opstilles på ujævn overflade. Køre op af 20 grader skråning. Drejeradius på 3.3 meter. Drejbar kur Falcon 330Z Vario - 32 m
BUDT 350000,- DKK