Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde

Lukker 03/12-2024 21:15:00

Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde 1882, d. København 1952) “Imellem bygerne. Bagsværd”. Sign. PB. Olie på lærred. 28×48.