Lukker 03/12-2024 21:20:00
Torbjørn Afdal (f. Voss 1917, d. Oslo 1999) Tre-pers. sofa med stel af palisander. Sider, sæde og ryg betrukket med orangestribet møbelstof. Udført hos Bruksbo, Norge. L. 205.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Omme 1830 EBZX - 18, Omme 1830 EBZX - 18,3 m
BUDT 60000,- DKK
600pk m/12 ZONE shower curtain hooks (flere farver ass)
Baderumsknage, Sæbedispenser, 600mm Hylde m. holder, 600mm Håndklædestang alle dele er Hvide (C, 3, 5, 12, 14)
BUDT 17750,- DKK
Liebherr R 956 HD Gravemaskine. Årgang 2015 med 6298 timer. Maskinen er monteret med følgende: Centralsmøring. Walkie talkie. Bakkamera. God undervogn. Maskinen er løbende serviceret og vedligeholdt.
ESROM. Pænt aftryk på 4 sk. 1858. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
KNIVSÆT, 5 sæt med 6 dele.Ubrugte.
Er tæt på mindsteprisen - Stærk teleskoplæsser som er blevet sandblæst og malet. Har lige fået skiftet filtre og olie, inkl. hydraulikolie. Er forberedt til at arbejde med mandskabskurv. NB! Et vindue mangler i døren. Dieci Icarus 35.13 - 13 m - Video!
BUDT 88000,- DKK
10 stk. F360 26 g. hvid og 10 stk. F360 19 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 175,- DKK
- For 2,5-5 ton - der er ikke monteret et beslag til et normalt Beco hurtigskifte!!! Og vi ved ikke hvilket hurtigskift grave-skovlen passer til Beco 80 cm - For 2,5-5 ton
Ca. 450 dele div. brugskunst (ubrugt)