Lukker 27/11-2024 07:36:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Snorkel S1930E - 7,8 m - Vi Snorkel S1930E - 7,8 m - Video
BUDT 16750,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Ca 18 sække med Galv. Bolte M 16 x 150, med 50 stk i hver
5 stk. væghængte lamper (ubrugt)
AALBORG. 26 stk med lokal julemærker mellem år 1931–1989, flere stemplet 24/12. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk rullevogne med nethylder ca 45x100x165cm.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Batteriet er i ok stan Hangcha CPDS18J - Kapacitet 1,6 ton, løftehøjde 4,3 m / 1,6 ton capacity, lifting height 4,5 m
BUDT 12500,- DKK
Unika diamantring af 18 kt. guld prydet med fire brillantslebne diamanter på i alt 0.96 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 10,5 g. B. 10 mm. Str. 54. Ringen er specialllavet efter sælgers eget ønske og design af Guldsmedegården i Vejle.
gevindværktøj
Kornsilo til 250 tons korn. NB! Skal nedtages af køber! ABC Twister 250
BUDT 5250,- DKK
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 5100,- DKK
Jordbor 300 mm