Lukker 27/11-2024 08:13:00
Skurvogn med toilet, skabe og opholdsrum. Skal have lavet nogle reperationer inden brug. Se billeder. ABC Bockmann Adab 2000
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Motionsur, sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugt
2 stk Eglo pendel med hejs Ø43, E27, 60 wattt. Buler i skærmene. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC P 329 Biard ABC P 329 Biardzki
1 bt. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 1988 A/B (ts).
BUDT 1650,- DKK
Kroghejs rotorknuser helt klar til at starte opgaverne med at til at knuse tegl, beton, og asfalt. Har lige været gennemgået og serviceret og har fået skiftet ruller og bånd for 20.000 euro hvilket vidner om en maskine der er er værd at holde kørend ABC HMH RM601A B97
BUDT 114500,- DKK
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) “Strandparti, Skagen”. Sign. L.T. 31/8 09. Olie på lærred. 46×65. Lise Svanholms fortegnelse over Laurits Tuxens malerier, 1990, nr. 793.
VÆRKTØJSSÆT med slagnøgle samt skruemaskine med slagborefunktion. 2 stk. 24 volt 3.0 Ah Li-Ion batterier og hurtiglader. Ubrugt med tilbehør.
ubrugte drejestål
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA 91, 94/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 94×67. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dansk snedkermester Lænestol med stel af bejdset bøg. Sæde, sider og ryg betrukket med lys velour. Udført 1930–1940érne.
BUDT 22000,- DKK