Lukker 27/11-2024 08:21:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes GLK 220 CDI 4m Mercedes GLK 220 CDI 4m Be
BUDT 86500,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Ny ubrukt liten hydraulikkpresse Ypperlig til å ha med i verksted bilen Tar slanger fra 1,/4" til 1" Bakker inkludert
Med lukket kabine. 35 og 50 cm skovl - samt planerskovl. 4-cylindret Kubota motor. Ingen særlige skrammer på glasset. Starter og fungerer som den skal under gennemgangen.
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998) Maskebillede. Sign. på bagsiden E.J. 84. Olie på lærred. 46×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Mål: B 150 cm x H 160 cm
Kraftig jernklipper på stativ
5 stk Carlsberg/ Danmarks halstørklæder, ubrugte
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Urtekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Mærkater m.v. Meget blandet parti ældre mærkater, rationeringsmærker og meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
HERREGÅRDSLAMPE, 2 flotte udendørs herregårdslamper, højde ca 220 cm, i alu med fod der kan monteres, 220 v. uden pærer i org kasser. Ubrugt.
Altona transitions spejl i ramme af nøddetræ og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 87. B. 38.