Lukker 27/11-2024 08:32:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hiab 60 Hiab 602-U
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Står i 6780 Skærbæk. Nilfisk støvsuger Buddy II 12. Type: 234300542. Meget lidt brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
18 stk. krokketspil + 4 stk. petanquespil (ubrugt)
140 hk Motor har været startet og drev er set virke. Projektbåd, kan starte, div. el ikke tilsluttet. Mangler bundprop og båden skal efterses. Har ikke været i vandet i 3 å ABC Glastron SSV-173 Mercruiser 3.0 140 H With Trailer
BUDT 18000,- DKK
1875. 5 aur, ultramarin. Smukt letstemplet eksemplar [ 6 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
1912–1915. Posthus, 5 kr. brunrød. Vm. III+IV. 2 mærker med variant “KJØBFNHAVN” [ 67x,81x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1905. 5 øre, 2.tryk. Pos. 25 med utakket S- og Ø-margin. Variant “Hak i Ø-ramme”. Meget smukt ubrugt eksemplar. Attest Nielsen [ 2A2 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. (ubrugt)
Volvo L120E hjullaster med utvidet hydraulikk og vekt. 3. og 4. Funksjon, HK-Feste. Jevnlig vedlikeholdt av egen servicetekniker. Hel og pen hjullaster som fungerer fint.
A. Halberstadt Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med ovalslebet diamant på ca. 0.50 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca 0.22 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Farve: Vægt ca. 3 g. Front 9×11 mm. Str. 53. Æske medfølger.
Danmark mv. Flyttekasse med diverse inkl. en del Royal med møntbreve inkl. flere 200 kr og en del sølv i tema og erindringsmønter mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Povl Klarlund Solitaire diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.48 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Str. 51.