Lukker 27/11-2024 09:26:00
Virkeligt flot Guldhammer chassis - til montage af Epoke Serius AST Saltspreder Hydraulisk bremse og standbrem Guldhammer G13T - Chassis til montage af Epoke Serius AST Saltspreder
BUDT 30000,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Rolex GMT-Master II “Batgirl” af stål, ref. 126710BLNR. Mekanisk værk med automatisk optræk, GMT-funktion og datovisning, kaliber 3285. 2020'erne. “Jubilee” lænke af stål, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 41 mm. Kassenr. 126710. Bagkassenr. 2520. Serienr. 3Q13J019. Værknr. 3696U867. Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
16 stk. automatiske sæbedispenser + 19 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) “Midnatssol ved Diskobugten”. Sign. Emanuel A. Petersen. Olie på lærred. 70×101.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Manitou MT933 - 9 m - Få timer / very few ho Manitou MT933 - 9 m - Få timer / very few hours
BUDT 354000,- DKK
10 stk. F360 26 g. hvid og 10 stk. F360 16 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Figur - H: ca. 56 cm. (ubrugt)
Nis Schmidt (f. Haderslev 1932) “Mene, mene”. Sign. Nis Schmidt Aug 2003. Mixed media på plade. 80×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Smykkesæt af sterlingbestående af er par øreclips og to ringe. Samlet vægt ca. 19 g. Øreclips L. 3 cm. Str. 48–54. (4)
England. 1841. 1 d. rødbrun, pl. 78. Pænt eksemplar på tydeligt blåligt papir og stemplet “539” I BLÅ FARVE. [ 3 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
1875. 8 øre, 4.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 174 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 200 dubletter fra 4.tryk og over 400 fra 3–4.tryk. Ex. Lasse Nielsen [ 25a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×