Lukker 27/11-2024 11:08:00
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw
Weishaupt industri gasbrænder med meget højt output. Har været benyttet som nødopvarmning af industrihal i fødevareproduktion, med meget lavt timetal til følge. Fuld servicehistorik. Nypris lige omkring 60.000 Eur ABC G50/2-A Gasbrænder Weishaupt
Et par franske empireform stager af forgyldt og patineret bronze, kannelerede stammer på runde fodstykker, støbte med blomster- og bladdesign. 19. årh.s slutning. H. 24,5 cm. (2)
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Bemærk dette lot består af 5 lamper. Ubrugte.
Tiffany & Co. Perle- og diamantvedhæng af 18 kt. guld prydet med kulturperle og brillantslebet diamant. Halskæde af 18 kt. guld medfølger. Perlediam. ca. 7 mm. Vedhæng L. 19 mm. L. 41 cm. (2) Original bærepose, smykkepose og æske medfølger.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI Kassevogn Standard. 1st. Indreg: 05-03-2018. Synet: 05-04-2024. Km-tæller viser: 343049. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 39000,- DKK
Stor foderbøre, 80 x 100 cm børe på galv. Stel, store hjul
Telesteps Teleskopisk Enkelstege Prime 4,1 m Längd, utdragen: 4,1 m. Längd, ihopskjuten: 93 cm. Antal stegpinnar: 12 steg. Djup på stegpinnar: 80 mm. Stegens bredd: 56 cm. Max. arbetshöjd: 4,9 m. Vikt: 17,4 kg.
10 stk 30l plasttønder med spændelåg og bærehåndtag.
alvaniserede stolper / profilrør velegnede til opsætning af hegn og lign. Måler ca. 2500 mm. i længden samt 80 mm. i bredden og ca. 2 mm. i godstykkelse. Der kan forekomme mindre kosmetiske fejl i galvaniseringen. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. !!Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger.
Skandinavisk møbeldesign Sofabord af massiv fyr. 1970'erne. H. 50. L. 150. B. 91.
Christian Dior “Large Lady Dior” taske af cannage quiltet lakeret sort læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort for. H. 26 x B. 32 x D. 13 cm. 2011.