Lukker 09/01-2025 12:00:00
Varebil Citroen C4 Cactus 1,6 Hdi 92 feel Automatic Klima Fartpilot Navigation Anhængertræk Alle service Sidst 20/3-2023 km 258675 Tandrem / vandpumpe / kobling Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger
Afhentes: JN - 5200 Odense, Denmark (via Google Maps)
Står i 6780 Skærbæk. Royal Copenhagen isbjørn 320, Royal cph vase 962-3740, B&G platte 619-4261, B&G optimist fugl 1633 og B&G siddende pige 1526-M2. Brugt, men uden skår. Fra dødsbo. MOMSFRI
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) To pers. sofa med ben af eg. Sæde, sider og ryg betrukket med gul uld. Formgivet 1939. Udført hos &Tradition. L. 138.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 ton
BUDT 22750,- DKK
Tiffany & Co. "Ring af 18 kt. guld. Design Paloma Picasso. Vægt ca. 2 g. B. 2 mm. Str. 47. Original smykkepose medfølger.
Traktor med stor kapacitet. Bule i venstre dør. 4 nye dæk. Frontvægt. Tvillinghju Ford 7610 - 6 ton - Video!
BUDT 30000,- DKK
Rolex Gylden skive samt guldvisersæt til Rolex Daytona, ref. 16528. “Inverted six”.
LED lampe 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
CAMPINGVOGN, HOBBY - 495. 1st. indreg. 01-03-2005. Totalvægt: 1350 kg. Egenvægt: 1075 kg.
BUDT 20000,- DKK
Rud Thygesen (f. Sæby 1932, d. Rungsted 2019, Møbelarkitekt) Johnny Sørensen (f. Helsingør 1944, Møbelarkitekt) “Kongeserien”. Sæt på ni armstole af mahogni, ryg med flet. Sæde betrukket med naturskind. Udført og mærket hos Botium. (9)
Simon Simonsen (f. München 1841, d. København 1928) Kystlandskab med kvæg. Sign. Simon Simonsen 1896. Kul på papir. Monteret i bred skønvirke ramme af udskåret træ. Lysmål 81×141.
BUDT 16500,- DKK
- Alt skal fungere som normalt. Ingen kjente feil eller mangler. Komme rett fra jobb - Se video NB: Selges kun til eksport!