Lukker 25/11-2024 08:05:00
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
Afhentes: Malung Dalarna, Sweden (via Google Maps)
Gaffeltruck Gas Mitsubishi FG25NT Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 3300mm Nye dæk Gasflaske medfølger ikke
Trækkrog med 3 styk kugletræk til Claas 930 og 960. Claas 930/960 Kugletræk
England. Tjeneste. 4 gamle auktionslot med mærker i **/* kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
48 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
9 stk. Storkøkken maskiner/inventar. HOUNÖ Visual Cooking ovn. Sodavands automat. Is-fryser. Star-Food Madautomat. Unis montre. GGG kølemontre. Classic Gastro Kipsteger. CEG kødhakker. WEBO SIBO 84. Det hele er brugt, har brugsspor og alderstegn. Funktionsdygtigt ved sidste anvendelse, er ikke testet ved gennemgang.
402 flasker trærens, Woody á 750 ml. (ubrugt)
Kaj Gottlob (f. København 1887, d. 1976) Fritstående tre-pers. sofa med firkantede ben af bejdset bøg. Sider, sæde samt ryg betrukket med lyst, blåstribet uld. Formgivet 1937. Udført 1948 hos snedkermester A.J. Iversen. L. 210. Proveniens: Erhvervet 1948. Model præsenteret på Københavns Snedkerlaugs udstilling på Kunstindustrimuseet 1937. Litteratur: Grete Jalk [red.]: “Dansk møbelkunst gennem 40 Aar”, bind 2, s. 14–15.
Tillverkare: Pöttinger Modell: euro profi 5000 Chassinummer 16245101008 - Kapacitet - 28 m3. - Styrterminal - Doseringsbitare - 2 st, - Pick-up bredd - 1,80 m, - Massklämrulle ovanför uppsamlaren. - Erforderlig traktor GVT-hastighet - 1000min-1. - Hög koppling 40 mm ögla diameter. - Antal huggblad - 31 st. Övrig info: Enligt förra ägaren så ska den vara i gott bruksskick. Är dock ej funktionstestad.
Diamantboremaskine + stativ til gulvvarmeslange + 4 stk. trykspande
Tysk Rige. 1933–45. Samling med mange bedre mærker og sæt, bl.a. Chicargo Farht i postfrisk (højt sign. BPP), Wagner mv. samt 8 forskellige miniark og Tjeneste [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×